Benešovská rezerva zahájila sezónu

26.9.2016

Mužský „B“ tým vyrazil ke svému prvnímu turnaji, na kterém začínal sezónu nezvykle, jen jedním zápasem, protože došlo k odhlášení jednoho týmu z dlouhodobé soutěže těsně před startem soutěže.

BLACK ANGELS CELTIC - SK FLORBAL BENEŠOV „B“       7:5

Benešovský celek vstoupil do utkání s mladými Blacky ustrašeně a netrvalo dlouho a soupeř se dostal do tříbrankového vedení. Do konce první třetiny se ještě podařilo zkorigovat stav před koncem první třetiny na 3:1. Prosadil se po rychlém protiútoku a dorážce Houštecký. Do druhé třetiny Benešov vstoupil aktivněji a během prvních pěti minut druhé třetiny se nám brankami Chmúry a kapitána Čížkovského z přesilové hry podařilo vyrovnat a začalo se hrát od nuly. Bohužel po vyrovnání naši borci ztratili koncentraci a obdrželi do konce třetiny ještě dvě branky. Začátek třetí třetiny byl jak ze špatného filmu, po 6 vteřinách soupeř odskočil již na rozdíl třech gólů a to ještě nebyl konec. Za dalších 50 vteřin soupeř náskok ještě zvýšil. Po ledové sprše naši borci opět začali přikládat pod kotel, což způsobovalo vylučování soupeře a dokonce trestné střílení, které Novotný zakončil do tyče. Z následující přesilové hry ale již žlutomodří trestali, po střele Novotného dorážel Čížkovský. V následné přesilové hře po skvělé přihrávce Vašíčka pálil z velkého brankoviště přesně Houštecký. Bohužel o možný tlak v závěru jsme přišli vinnou hloupého vyloučení mimo hru a zbytek utkání jsme dohrávali v oslabení.