Benešovská rezerva už také vstoupila do své soutěže

4.10.2015

Benešov odcestoval ke svému prvnímu turnaji v nové sezóně do Stochova, kde se ve žlutomodrých dresech představil oproti uplynulé sezóně značně obměněný kádr.

SK FLORBAL BENEŠOV B – VŠSK MFF PRAHA                     3:4

Benešov se v utkání ujal velmi rychle vedení díky průniku a následné nekompromisní střele Zrna. Pražský soupeř však v první části stačil srovnat.  O velmi vyrovnaném utkání svědčí i shodný stav v průběhu druhé i třetí třetiny. Bohužel pro Benešov to byl právě pražský tým, který měl více štěstí a dokázal v závěru utkání vstřelit vítězný čtvrtý gól. Naši florbalisté již nedokázali na branku dopovědět a body z tohoto utkání jim tak unikají.

Třetiny:  1:1,  0:1,  2:2

Branky (asistence) Benešova: Zrno (Chmúra), Benda (Mareš), Zrno (Chmúra).

IBK TAJULA – SK FLORBAL BENEŠOV B                                  3:4

Ke druhému utkání nastoupil Benešov poučen z chyb a na soupeře zatlačil od samotného počátku utkání. Přesto, že soupeř střídal pouze šest hráčů, byl to právě on, kdo šel do vedení. Žlutomodří však ještě do konce prvního dějství stačili otočit nepříznivý stav na 1:2.

Ve druhé části bylo vidět mnoho gólových příležitostí, ale skórovat se povedlo pouze soupeři. Benešov chtěl vítězství zvrátit v poslední třetině na svoji stranu. Trochu se štěstím skóroval Strnad, nicméně soupeř opět velmi rychle srovnal krok. V závěru utkání na sebe vzal odpovědnost zkušený Vašíček, který vstřelil vítězný gól. Benešov si tak připsal první tři body.

Třetiny:  1:2, 1:0, 1:2

Branky (asistence) Benešova: Mareš, Mareš, Strnad (Hromasová), Vašíček (Houštecký).

Sestava Benešova:Matěj Moravanský, Jan Červ, Adam Benda, Martin Nesládek, Miroslav Vašíček, Miroslav Zrno, Zbyněk Chmúra, Tomáš Jelínek, Patrik Houštecký, Martin Strnad, Patrik Mareš, Klára Hromasová

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovská rezerva už také vstoupila do své soutěže