Benešovská rezerva se rozloučila s rokem 2016 šestibodovým ziskem

19.12.2016

Rezerva vyrazila ke svému dalšímu turnaji do neoblíbené haly v Radlicích.

SK Florbal Benešov B – FBC Slavia Praha                             4:2

Zápas začal v rychlém tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Po odpískaném faulu Slávie, se soupeři dožadovali diskuse s rozhodčími. Situace využil Benešov, který bleskově rozehrál standardní situaci a Novotný nekompromisně vymetl všechny pavouky z růžku slávistické branky.  V následujícím oslabení soupeř srovnal na 1:1. Do konce první třetiny ještě dokázal po individuální akci vsítit branku Velcl a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:1. Začátkem druhé třetiny se po hezké souhře dokázal trefit Houštecký. Bohužel soupeř odpověděl téměř okamžitě a snížil na 3:2. V závěrečné třetině bylo na obou stranách vyloučeno několik hráčů. Benešov svojí početní výhodu dokázal využít, když se trefil Mareš. Závěr utkání žlutomodří už zvládli a připsali si důležité tři body za vítězství.

SK Florbal Benešov B – CRPA Cavallino Rampante                3:2

Do zápasu jsme opět vstoupili velice aktivně. To mělo za následek velmi agresivní hru soupeře, který byl následně vyloučen. V Následující přesilové hře se se štěstím trefil Houštecký po přihrávce Zrna. Po buly jsme propadli v obraně a rozhodčí si vymyslel nájezd, který soupeř dokázal potrestat. Během dalších pár vteřin se povedlo soupeři důrazem před bránou vsítit rozdílový gól na 1:2. Benešovští dokázali „přiložit pod kotel“ a následně dokázali srovnat, když se v přesilové  hře nekompromisně trefil Zrno.  V následujících minutách se hrál vyrovnaný zápas. Vítězný gól padl až 40 sekund před koncem utkání do sítě pražského soupeře. Po krásné individuální akci se prosadil Čížkovský . Benešov vydřel vítězství 3:2 a tak si celkem připisuje do tabulky šest bodů.

Sestava: Kubásek, Novotný, Polák, Lank, Houštecký, Strnad, Čížkovský, Vašíček, Příkop, Mareš, Zrno, Velcl.

Komentář trenéra Novotného:  „Dneska nás čekali dvě těžká utkání.  Naštěstí se podařilo urvat v obou zápasech 3 body. V obou zápasech mě trápí akorát některé zbytečné vyloučení našich hráčů. Na druhou stranu osm vyloučení a jen jeden obdržený gól je dobrý výsledek obrany.

Chtěl bych všem poděkovat za předvedenou hru v této části sezóny. Přeji všem krásné a klidné svátky s nejbližšími a do Nového roku zdraví, štěstí a vše co ke klidnému životu potřebují.“

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovská rezerva se rozloučila s rokem 2016 šestibodovým ziskem