Benešovská rezerva přivezla z Děkanky tři body

14.12.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – IBK TAJULA            9:6

Benešov již z předchozího střetnutí věděl, že hra IBK Tajula stojí pouze na dvou hráčích, kteří momentálně vedou kanadské bodování. Žlutomodří přistoupili tedy k utkání zodpovědně. První trefu zaznamenal Strnad již po 43 vteřinách hry. Soupeř rychle odpověděl, avšak Benešov byl tím, kdo určoval tempo hry. Postupně se trefil 2x Mareš, na což soupeř dokázal odpovědět jen jednou do konce třetiny.

V druhé třetině chtěli žlutomodří odskočit soupeři. Po 39 vteřinách druhé půle vstřelil krásný gól Jelínek a o 4 minuty později zvýšil neméně pěknou střelou Zrno. Zdálo se, že se soupeř již na nic nezmůže. Opak byl pravdou, Tajula znovu dokázala vstřelit gól a na tabuli po 2. třetině svítil stav 5:3.

Třetí třetina pro Benešov nezačala dobře. Inkasoval již po 48 vteřinách a schylovalo se k dramatu. To ale bojovný výkon Benešova nedovolil. Dvě branky Mareše, jedna Čížkovského a Novotného stačily na vítězství. Soupeř již jen korigoval výsledek na konečných 9:6.

Branky (asistence) Benešova:Strnad, Mareš (Strnad), Mareš (Strnad), Jelínek (Čížkovský), Zrno (Novotný), Mareš (Hlaváček), Čížkovský (Koukl), Novotný (Koukl), Houštecký (Mareš).

Třetiny: 3:2, 2:1, 4:3

LISBOA 99 - SK FLORBAL BENEŠOV       5:4

Benešov chtěl zvítězit i v tomto utkání, aby odskočil pronásledujícím soupeřům a nemusel se tak dívat za svá záda. Soupeř hrál agresivně, rychle a hlavně efektivně. Po 32 vteřinách Benešov prohrával 1:0. Na to v přesilové hře dokázal odpovědět Mareš ukrytou střelou, bohužel naší chybou v obraně jsme dovolili soupeři skórovat.

Druhá třetina připomínala spíše hororový film pro Benešov. Soupeř využíval chyb v obraně, častých přečíslení a tak svítil na tabuli po druhé třetině stav 5:1.

Žlutomodří nesložili zbraně a rozhodli se s výsledkem něco udělat. Zrno začal velmi aktivně a vstřelil rychlý gól, díky kterému se hra Benešova zvedla. Po pár minutách měl Benešov výhodu přesilové hry, kterou využil nekompromisní ranou do šibenice Novotný. Benešov se nadechoval k vyrovnání a možná i k obratu. Nezastavitelný Novotný po svém individuálním průniku vstřelil kontaktní gól a soupeř se již začal bát o výsledek. Lisboa již jen vyhazovala z vlastní půle, což stálo Benešov spoustu času. Když se v poslední šanci Benešova nepodařilo Čížkovskému vměstnat míček mezi 3 tyče, bylo rozhodnuto. Benešov podlehl 4:5.

Branky (asistence) Benešova:Mareš (Novotný), Zrno (Čížkovský), Novotný (Mareš), Novotný.

Třetiny: 2:1, 3:0, 0:3

Sestava Benešova: Kubásek Pavel, Novotný Ondřej, Houštecký Patrik, Mareš Patrik, Jelínek Tomáš, Strnad Martin, Vašíček Miroslav, Zrno Miroslav, Koukl Michal, Hlaváček Karel, Čížkovský Josef

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovská rezerva přivezla z Děkanky tři body