Benešovská rezerva přivezla tři body

5.11.2015

FBC VITTORIA SOUTH TOWN - SK FLORBAL BENEŠOV B       0:7

Mezi těmito celky se odehrál oproti minulé sezóně, velice jednoznačný duel. Již v prvním střídání se povedlo Benešovu vstřelit gól z hokejky P. Mareše, který využil nepříliš přesvědčivou rozehrávku domácích. Ve stejném duchu šla druhá lajna na plac a souhra M. Zrna a P. Čížkovského rozsvítila na tabuli stav 2:0. Po zbytek první třetiny se soupeř zmátořil ze spánku a začal hrát vyrovnanou partii. Důkazem byla pouze jedna branka ve druhé třetině, kterou vstřelil M. Strnad a načal tak svůj hattrick. Třetí třetinu již Benešov dominoval a zasadil soupeři ještě 4 přesné zásahy. Nic na výsledku nezměnil ani nařízený nájezd minutu před koncem utkání. Brankář Moravanský si tak připsal zaslouženou nulu.

Branky (Asistence) Benešova: Mareš, Zrno (Chmúra), Strnad (Slunečko), Strnad (Houštecký), Strnad (Houštecký), Slunečko (Příkop), Slunečko

Třetiny: 0:2, 0:1, 0:4

SK FLORBAL BENEŠOV B - FBC KUTNÁ HORA C                    1:5

Pro Benešov neznámý soupeř vlétl do utkání jako uragán. Již po dvou minutách Benešov inkasoval první gól. Když po dalších několika málo minutách vstřelila Kutná Hora druhý gól, začalo to vypadat jednoznačně. M. Zrno byl jediný střelec, který dokázal propasovat míček do branky soupeře. První třetinu tedy Benešov prohrál v poměru 1:3 a do dalších dvou třetin měl co zlepšovat. Bohužel na obranu Kutné Hory neplatilo téměř nic. Naši hráči si nedokázali vytvořit nějakou větší příležitost a tak soupeř v každé třetině přidal ještě po gólu a jednoduše kontroloval hru po zbytek zápasu.

Branky (Asistence) Benešova: Zrno (Čížkovský)

Třetiny: 1:3, 0:1, 0:1

Sestava: Matěj Moravanský, Zbyněk Chmúra, Patrik Houštecký, Patrik Mareš, Tomáš Jelínek, Martin Strnad, Miroslav Vašíček, Klára Hromasová, Miroslav Zrno, Luboš Příkop, Jindra Slunečko, Karel Hlaváček, Josef Čížkovský