Benešovská rezerva přivezla šest bodů

25.11.2015

SK FLORBAL BENEŠOV B – TBC HOROMĚŘICE                 5:2

Benešov dosud nedokázal mnohokrát bodovat a tak se pokusil obrat o body dosavadního lídra soutěže, který v sezóně ještě neprohrál.

V první třetině horoměřičtí ukázali, proč hrají na špici. Již v páté minutě se totiž ujali vedení 1:0. Benešov díky souhře Příkopa s Vojtíškem dokázal vstřelit srovnávací branku. Tento stav vydržel do konce první třetiny.

V druhé třetině začali žlutomodří hrát o stupeň lepší florbal. Důkazem byla branka Vojtíška již v první minutě druhé části. Na dvoubrankový rozdíl diváci nemuseli čekat dlouho, jelikož o dvě minuty později tečoval Strnad povedenou střelu Hlaváčka. Krátce na to dokonal svůj hattrick Vojtíšek a Benešov již mohl hrát s klidem na hokejkách. Další branku přidal Hlaváček a podtrhnul tak dominanci v této třetině v poměru 4:0.

Ve třetí části byla hra velice vyrovnaná, avšak soupeř se nemohl obranou Benešova prokousat. Po zbytečném faulu pouze soupeř snížil ze samostatného nájezdu a korigoval tak výsledek na 5:2.

Branky (asistence) Benešova:Vojtíšek (Příkop), Vojtíšek (Slunéčko), Strnad (Hlaváček), Vojtíšek (Novotný), Hlaváček (Mareš).

Třetiny: 1:1, 4:0, 0:1

TJ JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU – SK FLORBAL BENEŠOV B              3:7

Toto utkání bylo od toho prvního okamžiku zcela odlišné. Soupeř prohrával osobní souboje a hrozil pouze z protiútoků. Benešov měl však problém protlačit se až do branky a když už se dostal do nějaké šance, soupeře podržel brankář. V první části žádné branky nepadly a skóre bylo tedy nerozhodné 0:0.

Druhá třetina byla o poznání lepší než ta první. Benešov ve hře přitvrdil a to bylo potrestáno vylučením. Soupeř nabídnutými šancemi pohrdl a tak se postupně dokázala trefit celá druhá formace Benešova. Druhá třetina skončila 5:0 pro žlutomodré.

V třetí třetině se ještě soupeř pokusil s utkáním něco udělat, ale snaha byla marná. Za naše borce se ještě trefil Příkop a Koukl. Zruč se pouze zmohla na snížení. Benešov si tak dokráčel pro další důležité tři body.

Branky (asistence) Benešova:Novotný (Hýbek), Příkop (Vojtíšek), Vojtíšek (Hýbek), Slunečko (Mareš), Hýbek (Novotný), Příkop (Vojtíšek), Koukl (Mareš).

Třetiny: 0:0, 0:5, 3:2

Sestava Benešova: Kubásek Pavel, Houštecký Patrik, Mareš Patrik, Strnad Martin, Zrno Miroslav, Koukl Michal, Slunečko Jindra, Hlaváček Karel, Vojtíšek Miloš, Hýbek Pavel, Novotný Ondřej, Příkop Luboš