Benešovská rezerva opět nebodovala

15.3.2015

SK FLORBAL BENEŠOV B – FBC KUTNÁ HORA         0:5

Kutná Hora nastoupila k utkání jako jasný favorit. Benešov dokázal do poloviny druhé třetiny držet tempo se soupeřem. Kutnohorští však byli v útoku nebezpečnější. Vstřelili Benešovu pět gólů. Žlutomodří bohužel nedokázali gólově odpovědět.

Třetiny: 0:1, 0:2, 0:2

SK FLORBAL BENEŠOV B – FBK VŠSK PedF UK       4:6

Ve druhém zápase bohužel Benešov hned v první třetině zažil klinickou smrt. První třetina skončila 1:4. Benešov ve zbývajících dvou třetinách dotahoval soupeře, ale na body to nestačilo.

Branky (asistence) Benešova: Houštecký (Mareš), Škařupa (Jedlička), Jedlička (Pokorný), Hlaváček (Jedlička).

Třetiny: 1:4, 1:0, 2:2

Sestava Benešova: Pavel Kubásek, Miroslav Zrno, Martin Strnad, Patrik Houštecký, Jiří Polesný, Luboš Berka, Patrik Mareš, Karel Hlaváček, Tomáš Jedlička, Martin Škařupa,Jan Hrabě, Miroslav Vašíček