BENEŠOVSKÁ REZERVA NAPLNO BODOVALA

28.2.2017

K utkání jsme cestovali do nedaleké Bystřice, kde svůj domácí turnaj pořádali Říčanští. Čekal nás souboj se suverénem tabulky pražským B.U.H. Druhý zápas byl s nepříjemným soupeřem Šneci z Pěšín.

SK B.U.H. Praha  -   SK Florbal Benešov „B“              4:10

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a již v první minutě jsme se ujali vedení, kdy skóroval Lank po přihrávce Suka. Hrálo se velmi vyrovnaně a v šesté minutě soupeř srovnal a následně se dostal do vedení. To nás ale nezaskočilo a do konce první třetiny jsme přidali další tři branky. Trefili se Lank, Mareš a Novotný. Soupeř ve druhé třetině začal hrát velmi nedisciplinovaně, protože evidentně nestíhal tempo hry žlutomodrých. Benešov dokázal této skutečnosti využít a vsítil další čtyři branky. Skórovali Lank, Mareš, Zrno, Novotný a Houštecý. Po druhé třetině byl stav utkání 2:9.

Ve třetí třetině se opět hrálo vyrovnaně, ale pramenilo to spíše z naší snahy hrát, tak aby se nikomu nic nestalo. Soupeř vstřelil dvě branky a za Benešov rozvlnil síť pouze Baloun. Nic to nemění na faktu, že jsme jasně přejeli lídra soutěže a připsali si tři body.

Branky: Lank (Suk), Lank (Čížkovský), Mareš (Novotný), Novotný (Vašíček), Lank (Baloun), Mareš (Novotný), Zrno (Novotný), Novotný (Houštecký), Houštecký (Lank), Baloun

Sestava: Moravanský, Novotný, Čížkovský, Vašíček, Garreis, Baloun, Suk, Mareš, Houštecký, Velcl, Lank, Zrno.

SK Florbal Benešov „B“  -  Šneci z pěšin                     6:1

Do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel jsme toho využili až v šesté minutě, kdy se trefil Čížkovský.  Po první třetině 1:0. V druhé třetině se obrázek hry moc neměnil. Benešov byl častěji na balónku, gólů však moc nepadalo. Ve třetí minutě se prosadil Novotný svým osobitým stylem. O chvíli později Benešovští neproměnili trestné střílení. V následující přesilové hře se prosadil opět Novotný. Soupeři se podařilo snížit po nedůrazu v obraně, ale do konce druhé třetiny ještě navýšil náskok Houštecký.  Ve třetí třetině už skórovali pouze žlutomodří a to konkrétně Mareš a Suk.

Branky: Čížkosvý (Houštecký), Novotný, Novotný (Garreis), Houštecký (Mareš), Mareš ( Lank), Suk (Garreis)

Sestava: Moravanský, Novotný, Čížkovský, Vašíček, Garreis, Suk, Mareš, Houštecký, Velcl, Lank, Zrno, Strnad.

Rezerva Benešova dokázala získat důležitých šest bodů a posunout se v tabulce do předních pozic.