Benešovská rezerva byla jako noc a den

18.1.2015

SK FLORBAL BENEŠOV B – FBK SOKOL BUBENEČ  4:7

Benešovské mužstvo se utkalo pražským soupeřem v letošní sezóně poprvé. Žlutomodří skočili do zápasu celkem dobře a hned ve třetí minutě se radovali z branky. Bohužel se pak Benešov v následujících minutách nestačil divit. Velmi rychle obdržel čtyři branky a byl zralý na ručník. Nepovedené utkání nakonec skončilo poměrem 4:7.

Branky (asistence) Benešova: Strnad (Mareš), Mareš (Zrno), Pokorný (Velcl), Velcl (Vachtl).

Třetiny: 2:4, 1:2, 1:1

SK FLORBAL BENEŠOV B – TJ JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU          4:2

Do druhé zápasu Benešov šel s čistou hlavou a mnohem aktivnějším přístupem ke hře. Tým hrál rozhodně lepší utkání než to předešlé. Zápas byl velmi vyrovnaný a to potvrzuje i stav 2:2, který byl na světelné tabuli na konci druhé třetiny. Ke konci třetí třetiny se dobře zorientoval Vašíček a posunul Benešov do vedení. Hned v následujících vteřinách na sebe vzal odpovědnost Vachtl a svým sólem upravil na konečných 4:2.

Branky (asistence) Benešova: Pokorný (Polesný), Houštecký (Pokorný), Vašíček (Houštecký), Vachtl.

Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0

Sestava Benešova: Pavel Kubásek, Matyáš Pokorný, Miroslav Pokorný, Miroslav Zrno, Martin Strnad, Patrik Houštecký, Jiří Polesný, Tomáš Jelínek, Luboš Berka, Petr Vachtl, Patrik Mareš, Patrik Velcl, Karel Hlaváček, Miroslav Vašíček