Benešov zaváhal v Králově Dvoře a rozhodující bitvu svede v domácím prostředí

29.3.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FBK WILDCATS PRAHA                5:2

Benešov se ve sportovní hale v Králově Dvoře utkal aktuálně s prvním týmem tabulky FBC Wildcats Praha. Tento zápas byl posledním zápasem pražského celku a vzhledem k vývoji soutěže musel s Benešovem vyhrát. Benešovští však svojí hrou hned od první minuty zápasu ukázali, že to soupeř bude mít víc než těžké. Stav utkání byl po první třetině 1:1. V průběhu druhé třetiny však začal šlapat benešovský stroj. Žlutomodří zápas dotáhli k vítězství v poměru 5:2. Výsledek mohl však vypadat úplně jinak, kdyby naši hráči dokázali proměnit několik vyložených šancí.

Branky (asistence) Benešova: Bartůšek (Novotný), Vnouček (Bartůšek), Velcl (Vorel), Velcl (Vorel), Pícha (Novotný).

Třetiny: 1:1, 2:0, 2:1

SK FLORBAL BENEŠOV – HLÁSNÁ - DDM PRAHA 10 B         4:6

Ve druhém zápase se naši florbalisté střetli s neoblíbeným soupeřem Hlásnou. Tento soupeř připravuje o body nejlepší celky v soutěži svým typickým stylem hry.

Utkání se vyvíjelo od samotného začátku přesně podle očekávání. Pražský tým se zavřel v obraně a uplatňoval techniku "zabetonovat všechno". K tomu všemu do branky opět zaparkoval londýnský double decker :-). Benešov tak nedostával mnoho prostoru pro vstřelení branek. Našim florbalistům se povedlo po mnoha střelách a pracně vytvořených šancí vstřelit v první třetině dvě braky. Soupeři se bohužel, ale po dvou našich chybách při standardních situacích podařilo vsítit stejný počet branek. V další části se dostal Benešov do vedení 4:3, nicméně ve třetí části to byli bohužel jen soupeři, kteří dávali branky. Tento nepříliš pohledný zápas bohužel rozhodlo několik málo, ale velmi podstatných chyb na straně našich florbalistů.

Benešov se tak 26. 4. představí doma na svém posledním turnaji a bude to právě zde, kde se definitivně odkryje tajenka ohledně postupujících týmů. Benešovští florbalisté mají nadále vše ve svých rukou.

Branky (asistence) Benešova: Bartůšek (Pícha), Novotný (Vachtl), Vorel (Pícha), Vorel (Vnouček).

Třetiny: 2:2, 2:1, 0:3

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov zaváhal v Králově Dvoře a rozhodující bitvu svede v domácím prostředí