Benešov vybojoval čtyři body a otevřel si ve Zruči nad Sázavou střelnici

25.11.2014

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC PITBULLS KOLÍN 3:3

Zápasy s Kolínem jsou vždy velmi vypjaté a vyrovnané. Dnešní duel nebyl výjimkou. Klání bylo ve velmi vysokém tempu plné gólových příležitostí. Především naši florbalisté nedokázali využít několik vypracovaných šancí. Vývoj utkání byl také poznamenán množstvím přesilových her, které byly na obou stranách trestány góly. V závěru utkání Benešov ve čtyřech hráčích ubránil výsledek 3:3, kdy se blýsknul několika velmi povedenými zákroky benešovský brankář Brož. Duel skončil smírně a obě mužstva berou po jednom bodu.

Branky (asistence) Benešova: Bartůšek (Pícha), Novotný (Zdeněk), Novotný (Vorel).

Třetiny: 1:0,1:1,1:2

SK FLORBAL BENEŠOV – FLOORBALL CLUB FALCON         18:5

V prvních několika minutách se soupeři vzájemně oťukávali. Velice brzy bylo však jisté, že to bude právě Benešov, kdo bude v tomto utkání dominovat. To, kdy žlutomodří vstřelí první branku, bylo jen otázkou času. Ta přišla v osmé minutě první třetiny a postupem času Benešov své vedení rapidně navyšoval. Soupeři se sice povedlo vstřelit celkem pět gólů, ale na střelnici našich florbalistů to bylo velmi málo. Konečné skóre bylo nakonec 18:5 a tři body bere zcela zaslouženě naše mužstvo.

Branky (asistence) Benešova: Vnouček (Zdeněk), Pícha (Vachtl), Pícha (Bartůšek), Jaeger (Velcl), Zdeněk (Pícha), Vorel (Jaeger), Barůšek (Vachtl), Velcl (Jaeger), Pícha (Zdeněk), Jaeger (Vorel), Zdeněk, Pícha (Bartůšek), Vorel (Velcl), Vorel (Jaeger), Zdeněk (Bartůšek), Vnouček (Vorel), Pícha (Zdeněk), Vnouček (Vorel).

Třetiny: 4:0,2:2,12:3

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Ondřej Novotný, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov vybojoval čtyři body a otevřel si ve Zruči nad Sázavou střelnici