Benešov si poradil s Táborem a pokračuje v Poháru České pojišťovny dále

5.9.2015

Po postupu do druhého kola byl našim florbalistům přisouzen soupeř z Tábora. Ambiciózní jihočeský tým určitě nechtěl žlutomodrým dát nic zadarmo, a proto se očekávalo velmi bojovné utkání.

1. FBK TÁBOR – SK FLORBAL BENEŠOV       4:11

Zápas byl zpočátku opatrnější. V osmé minutě se dokázal prosadit Baloun a Benešov se ujal vedení. Soupeř však potrestal velkou chybu v obraně a utkání bylo nerozhodně. V patnácté minutě zápasu se excelentně trefil Vachtl a Benešov opět odskočil na jednogólové vedení. Do konce první třetiny se naši florbalisté trefili ještě jednou a stav na konci první třetiny byl 3:1.

V průběhu druhé třetiny naši borci vsítili tři branky a především právě druhá část utkání byla plná nedovolených zákroků a sporných výroků rozhodčích. Hned z kraje třetí třetiny se dokázal dvakrát prosadit Vorel, bohužel přišly i tři branky soupeře, které však utkání pouze korigovaly. Do konce třetí části se Benešovu povedlo vstřelit ještě tři branky a výsledné skóre se tak zastavilo na číslicích 4:11.

Benešov tak pokračuje v poháru do třetího kola, které se pravděpodobně odehraje na domácí palubovce v Benešově.

Třetiny: 1:3, 0:3, 3:5

Branky (asistence) Benešova: Baloun (Fišer), Vachtl, Pícha (Bartůšek), Lukáš (Vorel), Zdeněk (Pícha), Pícha (Vorel), Vorel (Benačan), Vorel (Vojtíšek), Baloun (Fišer), Jaeger (Vorel), Bartůšek (Pícha).

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Adam Vnouček, Ondřej Benačan, Pavel Hýbek, Milan Baloun, David Lukáš, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Petr Vachtl, Miloš Vojtíšek, Filip Fišer

Komentář trenéra Martina Mičla: „Zápas ovlivnil velmi špatný výkon rozhodčích, kteří nasadili špatný metr při rozhodování. Zápas místy spíše připomínal bojiště než florbalové hřiště. Hráči po dobu dvou třetin soupeře k ničemu nepustili a třetí třetinu odehráli v duchu tréninkového tempa. Nyní máme týden na to se připravit na dalšího soupeře.

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov si poradil s Táborem a pokračuje v Poháru České pojišťovny dále