Benešov přivezl ze „stodoly“ ve Střešovicích šest bodů

11.1.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FKÚ OVOCNÉ BÁZE          8:2

První utkání po vánočních svátcích nabídlo souboj s Ovocnými bázemi, které dokázaly s Benešovem v prvním utkání remizovat 4:4.

V nedělním utkání se takřka celou první třetinu žlutomodří hledali a skórovat dokázali pouze jednou. Benešovský stroj začal šlapat až v průběhu druhé třetiny. Postupně se dařilo navyšovat skóre a naše mužstvo utkání dotáhlo do vítězného konce v poměru 8:2. Je velká škoda, že zápas byl poznamenán několika případy nesportovního chování ze strany soupeře.

Branky (asistence) Benešova: Velcl (Vorel), Bartůšek (Zdeněk), Jaeger, Pícha (Hýbek), Jaeger (Vorel), Velcl (Baloun), Velc (Jaeger), Pícha (Zdeněk).

Třetiny: 1:0,4:1,3:1

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC ŽRAOLOCI PŘÍBRAM 7:6

Druhý zápas nabídl pohledný florbal v opravdu svižném tempu. Hned z kraje utkání bylo jisté, že zlepšující se Příbram bude chtít utržit maximální počet bodů a ke skalpu florbalistů z Kolína přidat také ten benešovský. Naše mužstvo však bylo proti a velmi brzy získalo dvoubrankové vedení. Soupeř dovedl přiložit pod kotel a to vedlo ke skóre 4:4, které svítilo na světelné tabuli po druhé třetině. V závěrečné části jsme soupeři bohužel darovali dvě laciné branky. Shodný stav naštěstí nevydržel a po vstřelené vítězné brance Zdeňka se Benešov raduje z vydřených tří bodů.

Branky (asistence) Benešova:  Vnouček, Pícha, Vnouček (Zdeněk), Zdeněk (Pícha), Bartůšek (Pícha), Bartůšek, Zdeněk (Bartůšek).

Třetiny: 3:2,1:2,3:2

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Komentář trenéra Martina Mičla: „Na výkonu mužstva se projevila dlouhá vánoční pauza a krátký čas na trénink. Ziskem šesti bodů jsme splnili hlavní úkol.“

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov přivezl ze „stodoly“ ve Střešovicích šest bodů