Benešov po zisku čtyřech bodů nadále dominuje své soutěži

1.3.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – TATRAN STŘEŠOVICE B - BOYS              8:2

V sobotu čekalo benešovské florbalisty velmi složité dvojutkání.  V prvním zápasu se naše „A“ mužstvo utkalo s Tatranem Střešovice „B“. Utkání mělo rychlé tempo a také několik slibných šancí. Vývoj utkání byl pro naše florbalisty pozitivní. Na konci první třetiny svítil na tabuli stav 3:0. Díky několika krásným kombinacím žlutomodří skórovali ještě pětkrát. Soupeři se povedlo zápas jen korigovat dvěma góly a tak náš první tým zápas ovládl poměrem 8:2.

Branky (asistence) Benešova: Zdeněk (Bartůšek), Zdeněk (Bartůšek), Bartůšek (Zdeněk), Zdeněk (Pícha), Velcl (Vorel), Velcl (Jaeger), Velcl (Baloun), Jaeger (Vorel).

Třetiny: 3:0, 2:0, 3:2

SK FLORBAL BENEŠOV – FBK OLYMP PRAHA                     2:2

Ve druhém zápasu se žlutomodří střetli asi s největším aspirantem na postup. Zápas také mohl tedy vcelku hodně napovědět o postupujícím celku do vyšší soutěže.

Benešov byl na zápas velmi dobře připraven, jediným menším nedostatkem byla absence několika hráčů. Velmi kvalitní zápas nabízel vše, co má kvalitní florbal mít. Na obou stranách se několikrát vyznamenali brankáři, kteří předvedli důležité zákroky. V první třetině byl zápas vcelku vyrovnaný. Svědčí o tom i skóre po první třetině. V průběhu druhé části se však dokázal prosadit Bartůšek a o sedm minut později Velcl. Benešov tak nastoupil k závěrečné části za stavu 2:0. Naši hráči ve třetí třetině bohužel dvakrát inkasovali a zápas tak skončil nerozhodným výsledkem 2:2.

Benešov po zisku čtyřech bodů nadále drží velmi slibné první místo.

Branky (asistence) Benešova:  Bartůšek (Pícha), Velcl (Bartůšek).

Třetiny: 0:0, 2:0, 0:2

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Komentář trenéra Martina Mičla:  „V prvním zápase jsme narazili na kvalitní tým. Dobrou hrou jsme soupeře k ničemu výraznému nepustili a zaslouženě vyhráli. Ve druhém zápase jsme narazili na soupeře jiných kvalit. Bohužel k zápasu jsme museli nastoupit s 8 hráči a to tento zápas rozhodlo. Po výborném výkonu, který byl podpořen velkou bojovností, by si hráči zasloužili výhru. Ale za těchto podmínek bereme i remízu jako výhru. Všem hráčům patří za oba zápasy velké díky.“

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov po zisku čtyřech bodů nadále dominuje své soutěži