Benešov opět vyloupil Děkanku

14.2.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FLORBALL CLUB FALCON           5:4

Vstup našich florbalistů do zápasu byl velmi ospalý a laxní a benešovský brankář měl hned plné ruce práce. Soupeři se podařilo vstřelit vedoucí branku v páté minutě. Na to však naši dokázali odpovědět gólem z trestného střílení, které proměnil Pícha. Poté se však naši hráči nadále trápili. Na konci druhé třetiny svítilo na tabuli shodné skóre 3:3. Benešov nedokázal proměňovat gólové situace a další velkou chybou byla také čtyři zbytečná vyloučení. Naštěstí Benešov dokázal vstřelit o branku více a „utrpěl“ výhru.

Branky (asistence) Benešova: Pícha, Vorel (Jaeger), Zdeněk (Vnouček), Vorel (Velcl), Velcl.

Třetiny: 1:2, 2:1, 2:1

SK FLORBAL BENEŠOV – F. C. VORMS PRAHA                    12:2

Ve druhém utkání se naši florbalisté utkali s aktuálně posledním týmem tabulky. Benešov chtěl předvést opět svůj rychlý a atraktivní florbal. První třetina potvrdila, že to bude právě Benešov, kdo bude udávat tempo zápasu. I přes velmi dobrý výkon soupeře si Benešovští připsali tři body za vítězství.

V příštím utkání se Benešov střetne s týmy Tatranu Střešovice B a Olympu Praha. Oby týmy se pohybují na špici tabulky, a proto jsou oba duely velmi očekávané.

Branky (asistence) Benešova:  Bartůšek (Zdeněk), Velcl (Vorel), Pícha (Bartůšek), Velcl (Vorel), Jaeger (Vorel), Vorel (Velc), Bartůšek (Zdeněk), Vorel, Pícha (Bartůšek), Jaeger (Velcl), Jaeger (Vorel), Vorel.

Třetiny: 5:1, 1:0, 6:1

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Ondřej Novotný, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Komentář trenéra Martina Mičla: „V prvním zápase nás soupeř zaskočil velmi agresivním přístupem a zaslouženě vyhrál první třetinu. V průběhu zápasu se naše hra zlepšovala. Výkon a herní projev brzdily naše chyby a zbytečná vyloučení. Na vítězství se tým až nečekaně nadřel. Ve druhém zápase jsme se už prezentovali naší hrou a zaslouženě jsme vyhráli a potvrdili jsme první místo po zaváhání našeho největšího soupeře.“