30.4.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC MERKUR PRAHA                   14:3

Benešov chtěl samozřejmě svůj postup potvrdit hned v prvním zápase. Věděl však, že pražský celek umí být zákeřný a umí trestat chyby. V průběhu první třetiny bylo však velice rychle jasné, že to budou žlutomodří, kdo bude udávat tempo tomuto zápasu. Benešov si vytvářel velké množství šancí, nicméně velké množství střel mířilo mimo soupeřovu branku. Po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 5:2. Benešov hnán početnými fanoušky dokázal vsítit ještě v závěrečné části devět branek a zápas tak plně ovládl.

Branky (asistence) Benešova: Zdeněk, Jaeger (Velcl), Vorel (Velcl), Pícha (Zdeněk), Vorel (Pícha), Zdeněk, Jaeger (Vorel), Brtůšek (Pícha), Vorel (Velcl), Bartůšek (Vachtl), Novotný (Jaeger), Vachtl (Zdeněk), Jaeger (Vorel), Bartůšek (Pícha).

Třetiny: 3:1, 2:1, 9:1

SK FLORBAL BENEŠOV – T.B.C. KRÁLŮV DVŮR B                8:4

Ve druhém zápase chtěl Benešov potvrdit postup z první příčky proti soupeři, který umí brát body i těm nejlepším. I přes již jistý postup byl tým plně koncentrován a chtěl potvrdit své kvality. Skvělý vstup do utkání potvrzuje skóre na konci první třetiny, které bylo 4:0. Králův Dvůr v dalších dvou třetinách přidal pod kotel a dokázal s Benešovem hrát velmi vyrovnané utkání. Druhá třetina skončila nerozhodně 1:1. V závěrečné části mohlo skvělé publikum vidět ještě celkem šest branek a to vždy po třech v obou sítích. Benešov však utkání celkem bez větších problémů zvládl a připsal si důležité vítězství potvrzující jeho letošní triumf.

Je třeba vyzdvihnout velmi početnou návštěvu publika a skvělé fanoušky, které hnali naše borce za vytouženým cílem. Všem děkujeme za návštěvu a podporu.

Branky (asistence) Benešova: Bartůšek, Jaeger (Vorel), Pícha (Baloun), Jaeger (Bartůšek), Bartůšek (Pícha), Vnouček (Jaeger), Pícha (Bartůšek), Jaeger (Novotný).

Třetiny: 4:0, 1:1, 3:3

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Adam Vnouček, Ondřej Novotný, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Trenér: Martin Mičlo

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešov doma dvakrát zvítězil a raduje se tak nejen z postupu, ale také z prvního místa