Béčko mužů odstratovalo sezónu

7.10.2013

V prvním turnaji sezony, který se uskutečnil ve Stochově, zaznamenal benešovský B-tým nejprve vítězství 8:5 s týmem SK Partyzán Kamenice a posléze porážku 3:4 s týmem FBC Cavallino Rampantem.

  Muži B a jedna žena...
Muži B a jedna žena...

Benešovští nastoupili v dosud ne zcela kompletní sestavě, což je pro začátek sezony příznačné. V útočných řadách chyběl především sniper Josef Čížkovský, v defenzivě zase obětavý Karel Hlaváček. Výkon týmu také značně ovlivnila mimořádná absence kapitána Miroslava Pokorného.

 

Navzdory tomuto oslabení podali benešovští velmi dobrý výkon. Roli lídra týmu převzal zkušený Vladimír Suk, který z obranné linie dirigoval své spoluhráče. V útoku se výrazně blýskly dvě posily A-týmu Vladimír Zdeněk a Ondřej Bartůšek, kteří svými bleskovými kombinacemi přiváděli v údiv jak své protihráče, tak i diváky na tribuně. V jejich souhře jim však zdatně sekundovali i ostatní hráči. Nutno vyzdvihnout výkon ženské posily Jitky Pazderové, která se vzhledem k neúčasti velkého množství hráčů uvolila doplnit sestavu. Do příštího turnaje by se již tým měl vrhnout v plné síle. 

 

SK Florbal Benešov „B“ – SK Partyzán Kamenice 8:5

 

SK Florbal Benešov „B“ – FBC Cavallino Rampant 3:4

 

 

Matyáš P.

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Béčko mužů odstratovalo sezónu