Anketa "Sportovec roku 2012" - velký úspěch benešovských florbalistů!

9.1.2013

V úterním večeru 8.ledna 2013 tleskal zaplněný sál hotelu Pošta v Benešově nejúspěšnějším sportovcům okresu Benešov za rok 2012, mezi něž se zařadili i naši florbalisti!!! Galavečer se vyvedl se vším všudy, slavnostní náladu dokreslily výborné výkony zpěváka Mariana Vojtka a kytarového virtuoza Zorana Gajiće.

 pozvánka.jpg

V kategorii mládež-družstva byli nominováni starší dorostenci-fotbalisté FC Graffin Vlašim, fotbaloví starší žáci SK Benešov, junioři BC Benešov, šachisté Spartaku Vlašim, ale zejména  florbalový juniorský tým SK Florbal Benešov. Vyhlašování probíhalo tradičně od 5. místa výše a poté, co byli na pódium nejdříve pozváni oba fotbalové týmy a basketbalisté, s napětím jsme očekávali, kdo bude druhý a kdo získá ocenění nejvyšší.

Naši hoši pak sice na stupeň nejvyšší nedosáhli, přesto nás nezklamali a jejich stříbrná příčka je obrovkým oceněním práce celého týmu a zejména jejich trenéra Martina Mičla. Díky kluci!!!

 Junioři přebírají svou cenu
Junioři přebírají svou cenu

 

O vavříny v kategorii jednotlivci-mládež se pomyslně utkali šipkařka Nikita Dadová, stolní tenistka Dagmar Pěnkavová, šachistka Nela Pýchová, střelec z malorážky Dominik Míka a hlavně pak naše juniorka Aneta Perná! A benešovský florbal bral opět stříbro!

 Aneta Perná k ceně dostala od výkonného výboru SK poděkování v podobě stylové kytice
Aneta Perná k ceně dostala od výkonného výboru SK poděkování v podobě stylové kytice

Našim oceněným hráčům moc a moc blahopřejeme a děkujeme za skvělou propagaci našeho klubu a sportu, který se v obrovské konkurenci zcela určitě neztratil!

Díky

 

 

Luděk Červ

 

článek o akci na http://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/pri-galaveceru-dekorovali-nejuspesnejsi-sportovce-benesovska-za-rok-2012-2013010.html

více fotografií v galerii http://benesovsky.denik.cz/galerie/sportovec-2012.html

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Anketa "Sportovec roku 2012" - velký úspěch benešovských florbalistů!