A-tým hladce postoupil do 3. kola poháru

4.9.2013

V úterý 3.9. odehrálo benešovské A-mužstvo 2. kolo poháru ČFbU. Utkání se uskutečnilo na palubovce ZŠ Jiráskova v Benešově a do ochozů zavítalo 94 diváků, kteří viděli jednoznačný zápas v podání benešovských hráčů.

Od první třetiny bylo dáno, který tým bude diktovat tempo hry a jakým směrem se bude zápas ubírat. Tým ze Sedlčan vyrukoval s tvrdou hrou a snahou o rychlé napadání. Přes tuto snahu však byli žlutomodří lepším týmem a postupem času narůstalo skóre v jejich prospěch.

V polovině zápasu bylo na hráčích Sedlčan patrné, že hrací čas 3x 20 minut je nad jejich síly (během sezony hrají 3x12minut). Poslední třetina se nesla spíše v tréninkovém tempu, kdy si hráči kombinací na jeden dotek vytvářeli další a další brankové příležitosti. Ač je výsledek pro hráče Sedlčan krutý, patří jim velké poděkování za bojovnost a odhodlání i za tak nepříznivého stavu.

„Jsem velice rád, jak jsme k zápasu přistoupili a jakým způsobem jsme zápas odehráli. Nikdo z nás takový výsledek nečekal a o to větší radost z něj máme. Z nově poskládaného týmu číší spousta energie a odhodlání něčeho dosáhnout. Myslím si, že na hře týmu se odráží náročná letní příprava, podpořena týdenním soustředěním na Šumavě a zlepšenou kombinační hrou. Spokojeni můžeme být i s přesilovou hrou, kdy jsme dokázali proměnit 2 ze 3. Už teď se těšíme na 3. kolo a doufám, že opět předvedeme tu nejlepší hru.“ Zhodnotil zápas trenér Martin Mičlo.

TJ Tatran Sedlčany florbal vs. SK Florbal Benešov 2:28 (1:6, 0:9, 1:13)

branky (asistence):

06:10 Vladimír Zdeněk, 08:44 David Lukáš (Ondřej Benačan), 13:41 Martin Jaeger (Ondřej Benačan), 15:23 Tomáš Pícha (Vladimír Zdeněk), 16:17 Ondřej Bartůšek (Ladislav Vorel), 19:39 Adam Vnouček (Vladimír Zdeněk), 28:13 Tomáš Pícha (Adam Vnouček), 29:28 Adam Vnouček (Tomáš Pícha), 29:48 Ondřej Novotný (Tomáš Pícha), 29:57 David Váňa (Martin Jaeger), 30:22 Martin Jaeger (Ladislav Vorel), 32:06 Ondřej Bartůšek (Vladimír Zdeněk), 33:12 Ondřej Novotný, 36:02 Ladislav Vorel, 39:19 Adam Vnouček (Ondřej Novotný), 42:30 Vladimír Zdeněk (Martin Jaeger), 42:40 Ondřej Vyhnal (Martin Jaeger), 43:37 Martin Jaeger (Ladislav Vorel), 45:50 Tomáš Pícha (Ondřej Novotný), 47:08 Tomáš Pícha (Ondřej Bartůšek), 50:29 Vladimír Zdeněk (Tomáš Pícha), 52:23 Tomáš Pícha (Ondřej Novotný), 53:58 Tomáš Pícha (Ladislav Vorel), 54:24 Ondřej Bartůšek (Adam Vnouček), 55:08 David Lukáš (Ladislav Vorel), 56:31 Vladimír Zdeněk (Tomáš Pícha), 57:05 Pavel Hýbek (Ladislav Vorel), 59:46 Vladimír Zdeněk (Ondřej Bartůšek)