5. - 6. kolo G2 ligy Juniorů

22.10.2013

Junioři získali další extraligový bod, příště přijde i vítězství

SK Florbal Benešov – Tatran Střešovice

Páté utkání našich kluků snese přirovnání boje Davida s Goliášem a už od začátku se náš zápas s Tatranem Střešovice vyvíjel značně nepříznivě. Každá třetina pro nás znamenala zatížení našeho skóre minimálně  4 – 6 góly. V jistých fázích utkání svitla naděje na zkorigování výsledku, ale jeden z favoritů na mistrovský titul žádné pochybnosti nepřipustil a jednoznačně zvítězil 16 : 2.

SK Florbal Benešov – FBC 98 Chomutov

V šestém zápase nás čekal náš tradiční soupeř z poslední doby Chomutov. Po oboustranně svižném začátku utkání se domácí tým poprvé ujal v zápase vedení Kryštofem Krbcem – 1 : 0. Po celou první třetinu byl domácí tým lepším mužstvem, avšak chyba postavení na brankovišti znamenala branku z volného úderu na 1 : 1. Druhá třetina nezačala pro naše borce šťastně. Hráči z Chomutova se ujali vedení 1 : 2. Hra v těchto fázích se přelévala ze strany na stranu se spoustou šancí na obou stranách. Ke konci druhé třetiny po ose Pepa Jon, Jindra Slunečko, Ondra Vyhnal a na konci byl Páťa Velcl a bylo srovnáno. Bohužel hosté stačili ještě odkočit na 2 : 3. Kdo si myslel, že to naše kluky skolí, ten byl na omylu. Hned na začátku 3. třetiny Miloš Vojtíšek parádou vyrovnal na 3 : 3, Kryštof Krbec dal na 4 : 3 a v polovině 3. třetiny Jindra Slunečko na 5 : 3. V tuto chvíli jsme si pohrávali s myšlenkou na 3 body, ale soupeř byl proti,  do konce utkání vyrovnal na 5 : 5. V prodloužení hráči z Benešova  tlačili, byli aktivnějším týmem, bohužel hostující mužstvo tím šťastnějším. Zvítězilo  v prodloužení.

5 : 6. Za tento zápas si naši kluci zaslouží pochvalu bez výjimky, protože nechali na hřišti všechno.

Kluci vědí, že to příště dokážou a zvládnou. Proto je přijďte povzbudit!!!

Pozvánka na příští domácí zápasy – sobota 26. 10. 2013 hostíme od 15 hodin v Poříčí nad Sázavou pražský tým Bohemians  a v neděli 27. 10. 2013 od 13 hodin taktéž v Poříčí nad Sázavou uvítáme tým ze Sparty. Benešov do toho!!! Nebudete litovat!!!