Jaeger se vrací i Benešově :-)

9.2.2018

Benešov v sobotu večer přivítal na domácí palubovce pražský FBC Texas.

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC TEXAS            8:1

Pro Benešov to bylo další utkání s nevyzpytatelným soupeřem. Domácí celek se v současnosti potýká s mnoha zraněními, které nepustí do hry několik kmenových hráčů. Naopak se po delší pauze opět ukázal v dresu žlutomodrých uzdravený a plný sil Martin Jaeger. Jeho návrat byl návratem se vší parádou. V utkání se mu povedlo posbírat hned tři kanadské body. Dvě vstřelené branky a jednu asistenci.

Domácí byli od počátečního hvizdu lepším týmem. V první třetině si vytvořili čtyř brankový náskok. Ve druhé části naši borci zvolnili tempo a jednou brankou na 5:0 navýšil Marek Garreis.

V závěrečné části se i soupeřům podařilo snížit, ale zároveň hoši od Konopiště navýšili na 8:1 po brankách hrajícího trenéra Mičla, Bartůška a navrátilce Jaegera.

Benešov ještě neřekl poslední slovo. Tento mladý tým ještě může zamíchat pořadím a „promluvit“ do bojů o nadstavbu o Národní ligu.

Třetiny: 4:0, 1:0, 3:1

Branky (asistence) Benešova: Ondřej Benačan (Jan Pavlíček), Tomáš Pícha (Martin Jaeger),  Ondřej Bartůšek (Marek Garreis),  Martin Jaeger (Ondřej Benačan),  Marek Garreis (Tomáš Pícha),  Martin Mičlo (Ondřej Bartůšek),  Ondřej Bartůšek (Tomáš Pícha),  Martin Jaeger (Marek Garreis)

Sestava: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Pavel Hýbek, Ladislav Vorel, Tomáš Pícha, Marek Garreis, Ondřej Benačan, Ondřej Novotný, Ondřej Bartůšek, Vojtěch Pavlíček, Jan Pavlíček, Martin Mičlo, Martin Jaeger

Komentář trenéra Mičla: „Zápas rozhodla první třetina, kdy jsme byli jasně lepším týmem. Škoda zbytečně vyhroceného konce utkání. Teď nás čekají další dva zápasy. Pořád se hraje o strašně moc.“

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Jaeger se vrací i Benešově :-)