Výsledky posledního předvánočního víkendu

17.12.2012

O třetím adventním víkendu odehrály své poslední letošní turnaje téměř všechny dospělé týmy.

Sobota 15.12.2012

2. liga žen – SK BIOS Kladno

SK Florbal Benešov – Wizards DDM Praha 10   2:3

SK Florbal Benešov – Divoký kočky  5:4

Nepříliš početný tým žen odehrál bojovný turnaj, ze kterého si vezou důležité tři body.

Více o utkáních najdete v záložce týmu žen.

______________________________________________________________________

PH+SČ liga mužů – SH Praha – Zličín

SK Florbal Benešov – FBC Tago Mago „B“  4:1

SK Florbal Benešov – Pallotaikurit  7:3

A-tým zvládl svou roli favorita a nedal soupeřům šanci. Po 12. kole si upevnil své druhé místo průběžné tabulky, jediný bod za lídrem soutěže FBC Start98 „B“.

_______________________________________________________________________

PH+SČ přebor mužů – Praha - Radlice

SK Florbal Benešov „B“ – BFC Texas 1:2

Vzhledem k četným omluvenkám odjelo do Radlic pouhé torzo B-týmu, ostudu neudělalo, ovšem body si ponechal soupeř.

Neděle 16.12.2012

1. liga veteránů – SH Domažlice

Veteráni odcestovali na nedělní zápasy do západních Čech. Vzhledem k časům utkání, kdy poslední začínal až v 18:20, byl noční návrat domů velmi dlouhý.

SK Florbal Benešov – TJ Dobřany  3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Zápas nebyl až tak jednoznačný, jak by se v výsledku zdálo. Dobřany chtěli zopakovat svůj výkon proti Benešovu na letošním Prague Masters, kde ve vzájemném duelu zvítězili, Benešov jim chtěl podzimní prohru vrátit. První třetina byla ve znamení vzájemného oťukávání, přesto si gólmani na obou stranách připsali několik úspěšných zákroků.

Gólový účet otevřel v druhém dějství Bernas po přihrávce Podholy.

Ve třetí části se dobřanští snažili minimálně srovnat stav. V důležitých chvílích podržel benešovský brankář a následně žlutomodří navýšili střelou Hlinky na 2:0. Vítězství pak do prázdné branky při soupeřově hře bez brankáře pečetil Bernas.

Góly (asistence): Bernas (Podhola), Hlinka (Suk), Bernas (Dvořák)

SK Florbal Benešov – DDM STOD – Pohodový 100D  2:6 (1:4, 0:1, 1:1)

Favorit o utkání rozhodl již v 1. třetině. Benešov se statečně snažil držet krok, ale k překvapení nedošlo.

Góly (asistence):Suk, Suk (Bžoch)

Sestava: Červ, Podhola, Bžoch, Bernas, Suk, Dvořák, Vojanec, Čížkovský, Fifka, Hrabě, Hlinka