Výsledky našich týmů z uplynulého víkendu

4.11.2012

Benešovské florbalové týmy se v sobotu rozjely do všech stran s cílem získat co nejvíce bodů, převážně se to i podařilo.

Veteráni - 1. liga

3.11. Liberec

Benešovští "Old Boys" si na poslední zkoušku před turnajem Prague Masters zajeli ke svým dvěma prvoligovým utkáním do Liberce. Zde je čekal zápas s lídrem tabulky, ve druhém se utkali naopak s týmem, který se krčí na poslední příčce.

FBC Liberec - SK Florbal Benešov  7:2   (4:0, 2:1, 1:1)

Vedoucí tým tabulky, navíc hrající na domácím hřišti, byl jasným  favoritem. Do utkání vlétl s vervou a na benešovskou branku létala jedna střela za druhou. Žlutomodří odolávali až do 9. minuty, pak se však rozjel liberecký brankostroj a do první přestávky se brankové počitadlo zastavilo na stavu 4:0.

Do dalších třetin pak benešovští přidali jak na obraně, tak i v útoku a přes stálý tlak domácích zápas skončil ještě příznivých 7:2. Velká škoda několika nevyužitých stoprocentních šancí, kdy útočníci před otevřenou brankou Liberce promáchli nebo pálili vedle.

Góly (asistence) Benešova: Jedlička (Pokorný), Stodůlka (Pokorný)

FBC Česká Lípa - SK Florbal Benešov 4:8  (0:4, 0:1, 4:3)

O zápase rozhodla první třetina, kdy útok ve složení Bernas, Suk, Čížkovský při svém první sřídání v rozmezí necelé minuty nastřílel soupeři tři branky. Čtvrtou ještě do přestávky přidal Bernas, který završil svůj hattrick. Ve druhé třetině pak žlutomodří přidali branku jedinou.

Na začátku závěrečného dějství se po obdržené brance na své spoluhráče zbytečně rozčílil benešovský brankář Červ, čímž vnesl do hry své i svého týmu nervozitu, přesto si však Benešov nenechal vítězství sebrat.

Góly (asistence) Benešova: Bernas (Suk), Bernas, Čížkovský (Bernas), Bernas (Hrabě), Suk (Hrabě), Jedlička (Dvořák), Dvořák (Suk), Čížkvoský (Suk)

Sestava Benešova: Červ - Podhola, Hrabě, Stodůlka - Suk, Bernas, Čížkovský - Dvořák, Jedlička, Pokorný

Muži C - PH+SČ soutěž mužů

3.11.  Praha - Děkanka

Benešovské céčko chtělo potvrdit pozici lídra ve své soutěži, v boji o první příčku však neudrželo nadějné vedení.

SK Florbal Benešov C -FLK Zdar Bar 5:3

Za třemi body šel Benešov přímočaře od první minuty a bez velkých problémů je i získal.

SK Florbal Benešov C -SK Vinohrady 5:5

Benešov promarnil vedení 5:2 a s přispěním rozhodčích ztratil dva téměř jisté body. V závěru zápasu Vinohrady odvolaly brankáře, který se však vrátil do hry, aniž by jej některý ze šesti hráčů v poli střídal. Místo vyloučení soupeřů však přišel trest v podobě vyrovnávací branky do benešovské sítě.

Junioři - 2. liga

3.11. Praha - Čakovice

I junioři do tohoto turnaje vedli tabulku, o vedení přišli v přímém souboji s Kladnem.

SK Florbal Benešov - FBC Kladno 2:3

SK Florbal Benešov - Black Angels 4:2

Starší žáci

3.11. Praha - Podvinný mlýn

Benešovští starší žáci odjeli na svůj turnaj do jedné z největších českých hal na Podvinném mlýně v plné sestavě s cílem postoupit z B-koše do elitní skupiny. To se i podařilo!

SK Florbal Benešov - DDM Horní Počernice ORKA B 4:1

Již po dvou minutách vedli benešovští chlapci 2:0 a šel sebevědomně za vítězstvím. Soupeři dovolili jediný zásah až za stavu 4:0.

Branky (asistence): Šejstal (Šimák), Palla (Zídek), Vojtíšek (Chromý), Šimák (Šejstal)

TJ JM Chodov - SK Florbal Benešov 4:6

Ve druhém utkání se hrálo o přímý postup do finále. Benešov byl od začátku lepším týmem, kdy v polovině utkání vedl 2:0.

Ve druhé půli se s góly doslova roztrhl pytel, Chodov stahoval co mu síly stačily, ale ani závěrečná hra bez brankáře mu vítězství nepřinesla. Benešov šel hrát o postup do koše A. Velká pochvala patří brankáři Palečkovi, který v závěru svůj tým skutečně podržel.

Branky (asistence): Šimák, Rejchrt, Šimák (Zádek), Šimák (Škjstal), Zídek (Škoula)

SK Florbal Benešov - Wizards DDM Praha 10   8:2

Již ve druhé minutě utkání přesně zamířil Hradil, pak se však žádný z týmů dlouho nemohl trefit. Na začátku druhé třetiny však chlapci od Konopiště na své soupeře vlétli jako uragán a během čtyř minut vstřelili tři branky. "Wizárdi" sice ještě snížili na 4:2, ale pak již padaly míčky do jejich sítě. Benešov mohl slavit postup do elitního koše své soutěže.

Branky (asistence): Hradil, Fiala (Hradil), Chromý (Fiala), Šimák, Cmunt (chromý), Hradil (Fiala), Fiala, Škoula