S Wizardy muži A vybojovali na domácí půdě 3 body

6.2.2020

K Florbal Benešov vs. Wizards DDM Praha 10 8:7 (1:2, 4:1, 3:4)

Góly Benešova: Vachtl (Vorel), Vorel, Tůma (Garreis), Jan Pavlíček, Jan Pavlíček (Pícha), Tůma (Vojtíšek), Tůma (Jan Pavlíček), Garreis

V osmnáctém kole Národní ligy čekal Benešáky tým z Prahy – Wizards DDM Praha 10, se kterým žlutomodří první zápas prohráli 6:5 po samostatných nájezdech. Hráčem utkání byl tehdy čarující Pavel Kubásek. Wizardi byli zatím na páté příčce Národní ligy. V top 3 hráčů v kanadském bodování celé soutěže měli hned dva hráče – Jiřího Šrámka a Karla Smutného. Do branky se od začátku postavil Pavel Kubásek. Tribuny byly zaplněné a mohlo se za tónů bubnu Richarda Vachouška začít! V první třetině dal dva slepené góly tým Wizardů. Z Benešova se trefil pouze Vachtl z přesilovky a třetina skončila 1:2. Ve druhé třetině ve vlastním oslabení utekl Vorel a střelou na přední tyč vyrovnal na 2:2. V dalším průběhu druhé třetiny začal řádit Jan Pavlíček a Petr Tůma a druhou třetinu vyhráli žlutomodří 4:1. Ve třetí třetině byl cítit zvýšený pressing soupeře. To naše hráče ovšem nerozhodilo a Tůma završil hattrick. Soupeř musel za stavu 7:6 do šesti. Do prázdné branky navýšil Marek Garreis, avšak 8 vteřin před koncem snížil soupeř na 8:7. Naštěstí Pavla Kubáska už nikdo nepřekonal a Benešov získal tři body! Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Jan Pavlíček.

V sobotu 8. 2. 2020 čeká Benešáky výjezd do Kobylis. Zápas se bude konat na hale SH TJ Kobylisy od 18:00 hodin. Kobylisy Benešov v prvním zápase porazily 5:9 a nacházejí se na desáté příčce v tabulce. Pro Benešov je to velice důležitý zápas a proto bychom potřebovali co nejvíce fanoušků na hale soupeře!