Osmiminutovka smrti a důležité tři body.

16.12.2019

SK Florbal Benešov vs. T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 11:6 (6:0, 3:3, 2:3)

Góly Benešova: Jan Pavlíček (Jaeger), Jaeger (Lukáš), Jan Pavlíček, Vorel (Vachtl), Jaeger, Riley (vlastní), Vorel (Lukáš), Tůma, Tůma (Garreis), Vorel (Vachtl), Tůma

Po dvou porážkách o pouhý jediný gól byli žlutomodří odhodláni k zisku všech bodů na domácí půdě. V cestě jim tentokrát stál tým z Králova Dvora, se kterým žlutomodří v prvním vzájemném zápase prohráli 5:7. Benešov vstoupil do utkání aktivně a hned byl za tento vstup odměněn. Benešáci vstřelili za 8 minut hned 5 branek a soupeř byl na ručník. Do šaten se odcházelo v poměru 6:0, kdy si ještě soupeř vstřelil vlastní gól. Po průvanu v šatně hostí změnil soupeř hru. Častá střelba obránců a velký důraz v brankovišti začal být nebezpečný. V brance všechno jistil výborný Lukáš Brož. Druhá třetina skončila 3:3. Ve třetí třetině se snažil soupeř o hru v šesti hráčích, ovšem ani tato výhoda nebyla využita a Benešov zvítězil 11:6. Došlo i na klasickou děkovačku divákům a vítězný pokřik! Divákům moc děkujeme za podporu!

Patnácté kolo je kolo výjezdové. Soupeřem Benešova bude známý FC Bučis Team, který se nachází na druhé příčce Národní ligy. Zápas se odehraje na hale SH VŠE, Na Třebešíně 3215/1, Praha, 13000 v sobotu 21. 12. 2019 od 18:00 hodin. První zápas v bystřické hale žlutomodří podlehli v prodloužení 7:8. Žlutomodří byli tehdy pouhých 17 vteřin od vítězství v základní části, bohužel soupeř vyrovnal a byl šťastnější i v prodloužení.