Další tři vítězství z turnaje dorostenek

21.3.2019

Družstvo dorostenek zajíždělo v sobotu 16. 3. 2019 k sedmému a předposlednímu turnaji ve 3. lize dorostenek 3+1 do sportovní haly Unihoc aréna v Praze – Dejvicích s šesti hráčkami do pole a brankářkou.

Po předchozím turnaji, kde skončila neporazitelnost našich holek, jsme čekali, zda dá tým na částečný nezdar zapomenout a odveze si z Prahy opět plný počet bodů.

SK Florbal Benešov – FBC Kralupy nad Vltavou 5 : 3 (3 : 1 , 2 : 2)

Hned první zápas sehrála děvčata zatím s jediným svým přemožitelem z Kralup nad Vltavou. I tentokrát se hrál kvalitní florbal s velikým nasazením. I když opticky měly v prvním poločase navrch holky z Kralup, tak vedly šťastnější Benešandy v poločase o dva góly. Ve druhém poločase pak výsledek kontrolovaly. Výborné výkony předvedly obě brankářky.

SK Florbal Benešov – FBC Texas Longhorns 10 : 6 (3 : 2 , 7 : 4)

Kontrolované vítězství, i když si zase holky neodpustily několik okamžiků, kdy po ztrátě míčku poslední hráčkou soupeř pohodlně skóroval. V závěru se zranila Kristýna Lapáčková, takže holky dohrávaly zápas s pěti hráčkami v poli.

SK Florbal Benešov – FBK FAT PIPE Vosy Praha 7 : 4 (4 : 3 , 3 : 1)

Bohužel při rozcvičení se ukázalo, že Kristýna nebude moci poslední zápas absolvovat. I soupeři však pro zranění nenastoupila jedna z hráček, takže se hrálo s poměrem holek do pole 5:4. I tak se zápas hrál, dokud hráčkám zbývaly síly, ve vysokém tempu. Druhý poločas už i Benešov dohrával jen ve čtyřech hráčkách, když odstoupila Eliška Podoláková, která celý turnaj absolvovala se silným nachlazením.

Sestava a počty gólů našich hráček:

Tereza Podoláková - Veronika Říhová (5), Karolína Svrčková (2), Kristýna Lapáčková (3), Šárka Hubáčková, Eliška Podoláková (6), Denisa Hebíková (6).

Poslední turnaj 3. ligy dorostenek se koná 31. 3. 2019 ve sportovní hale v Chýni.

Slovo trenérky:

Po zaváhání z minulého turnaje, jsme opět ukázaly, že i když jsme měly oslabený tým, tak kvalita všech našich hráček je vysoká. Potvrdily jsme roli favorita. Některé okamžiky, ve kterých jsme nechaly soupeřky vrátit do hry, nám ukazují, že koncentrace musí být v celém zápase a na tomto musíme zapracovat. Všem holkám děkuji za bojovný výkon.

Ráda bych pozvala všechny příznivce florbalu na poslední turnaj sezóny, který se uskuteční 31.3.2019 v SH Chýně. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás.