Áčko jede bez porážky

21.10.2012 poprvé na hraně

Dne 20.10.2012 opět vyráželi Muži A vstříc k návratu o ligu výš. Na hale pražské Děkanky na ně čekali týmy FT Sokol Břevnov a FBC Tago Mago B.

FT Sokol Břevnov  -  BN   3:3

První mírné zaváhání. Vzhledem k vývoji utkání by se dalo říci zlatý bod. Bohužel nevyšla první třetina i přes otevření skóre zápasu. Po několika chybách a laciných brankách se i přes nedisciplinovanost podařilo vývoj utkání převrátit a aspoň srovnat skóre. Prvním a zásadním bodem zlomu bylo přežité oslabení 3:5. Od druhé půle utkání po přeskupení řad se benešovští stali těmi, kteří utkání řídili. Nevyužitím řady příležitostí se utkání nepovedlo obrátit ve prospěch Benešova.

G - Jaeger, Vorel, Vnouček

A - Mičlo, Vorel, Šarlák

FBC Tago Mago B  -  Benešov   5:9

Po prvních ztracených bodech bylo zásadním úkolem potvrdit roli favorita a vyhrát. Vstup do utkání se vydařil jako ze snu. Již v 45 vteřině otevřel skóre Vorel. V půlce druhé třetiny se sice soupeři povedlo srovnat na 4:4, nicméně kvalita a síla týmu byla na straně Benešova, který toto dvěma brankami do konce této třetiny rozhodl utkání. Soupeř se sice nevzdával a bojoval, nicméně šance mu spíše vytvářeli benešovští svojí nepřesností.

G - 3x Jaeger, 2x Vorel, 2x Svoboda, 1x Vnouček a Pícha

A - 2x Bartůšek, Šarlák, Jaeger, Pícha, Vorel

V tomto kole se nakonec i díky ztrátám soupeřů a i přes výpadek podařilo udrže neporazitelnost a první místo. Forma juniorů a bojovnost zbytku týmu jsou velkým pozitivem.

Sestava - Brož, Kubásek - Mičlo, Novotný, Šarlák - Vnouček, Jaeger, Vorel, Svoboda, Pícha, Bartůšek, Baloun.